Sex po internetu

7. října 2014 v 16:18 | Howdy |  Teorie

Objevte další rozměr sexu - sex po netu


Sex po internetu je v našich zemích poměrně čerstvé téma, o kterém v nejbližších letech budeme slýchat stále častěji. Ať chceme nebo ne, virtuální sex se bude prolínat do našich opravdových životů víc a víc.


Sex po netu, alternativně také nazývaný virtuální sex, cybersex, sex chat, erotický live chat nebo erotický video chat je virtuální setkání dvou nebo více lidí prostřednictvím počítačové sítě (obvykle internet) za účelem uvolnění sexuálního napětí. Lidé si při online sexu vzájemně posílají sexuálně explicitní textové zprávy, vyměňují si eroticky laděný videopřenos zachycující živě jejich sexuální prožitky, obvykle spojené s masturbací. Virtuální sex spočívá v co nejvěrnějším popisování a zprostředkování sexuálních fantazií a zážitků, které mají za účel vzrušit partnera a zároveň umocnit vlastní sexuální pocity.
Kvalita virtuálního sexuálního zážitku obvykle závisí na schopnosti účastníků živě a věrně evokovat obraz v myslích svých partnerů. U psaného chatu nebo SMS chatu, je také důležitá vlastní představivost. Odlišná situace je pak u videochatu, který dnes dokáže velice věrně přenést atmosféru i partnerovi emoce.
K cybersexu může docházet buď v rámci stávajících partnerského vztahu, například mezi milenci, kteří jsou od sebe odloučeni velkou vzdáleností, ale taky mezi jedinci, kteří se nikdy neviděli a setkávají se jen na internetu. Takovýto vztah může dokonce navždy zůstat anonymní a mnoha lidem na celém světě právě tento fakt vyhovuje - mohou si užít s někým novým bez pocitu provinění. Začít virtuální vztah je o mnoho jednodušší než dostat do posltele člověka v reálném světě. Stále častěji se k online sexu používá webová kamera, která dokáže zážitek z cybersexu velmi umocnit. V reálném čase dochází k výměně živého vysílání, ať už obousměrného (např. Skype) nebo jednosměrného (komerční livechaty např. Videochaty.cz). Nejsofistikovanější forma online sexu probíhá po livechatu přes webkameru a dokonce již dnes existují speciální sexuální pomůcky určené výhradně k virtuálnímu sexu, u kterých je intezita ovládána partnerem přes internet.
Neříkám, že erotické Videochaty.cz mohou nahradit reálný sex. Zažil jsem zde ale hodně podobných pocitů, jako je třeba to mrazivé vzrušení, když se před vámi někdo porvé svleče a roztáhne klín... Celé kouzlo spočívá v tom, že se vše odehrává živě, jeden na jednoho... jen ta obrazovka překází! Sex chat je určitě skvělým řešením pro všechny osamocené lidi, jenž touží po uvolnění sexuálního napětí a nechce se jim do konfrontace s reálným světem plným překážek, rizik a zklamání. Zdroj
Přestože psaný virtuální sex je znám už nějaký ten pátek, opravdový boom online sex zažívá v zahraničí právě v těchto letech. Souvisí to s dostatečným rozšířením kvalitních webových kamer a zvětšením přenosové kapacity internetu, která umožnila širokým masám mezi sebou přenášet plynulý živý video stream v dobrém rozlišení a možnost "vystavovat" se navzájem. I v Česku již existuje několik webů, kde lidé za peníze nabízí svou nahotu, pro potěšení platících diváků. Ceny takovéto sex show na privátním videochatu odpovídají cenám za placený sex po telefonu.
Obvyklá cena soukromé show je 2 dolary, ale existují i dívky s cenou 1 dolar a naopak dražší dívky. Délka show je jen a jen na vás, z mé zkušenosti obvykle trvá tak 10 - 15 minut. Zdroj
Placený sexchat narozdíl od sexu po telefonu nabízí vyšší míru anonymity, navíc divák "nekupuje zajíce v pytli" - modeku/modela vidí ještě před zaplacením na fotkách nebo na free chatu, který je zdarma.
TIP:
Návod jak si užít s webcam modelkou
Cybersex přináší do lidské sexuality něco zcela nového. Zcela chybí ono posvátné fyzické splynutí 2 milujících se osob, nicméně na mentální úrovni jde o propojení mnohdy intenzivnější než při fyzickém sexu. Navíc online sex představuje bezpečnou formu sexu bez rizika nakažení pohlavně přenosnými chorobami, nechtěného těhotenství a s notně potlačenými pocity nevěry. Online sex je tak žhavé téma po celém světě u mužů i žen.

Kdo virtuální sex vyhledává

Bývaly doby, kdy většina uživatelů internetu byli muži. To ale dnes již neplatí a obě pohlaví jsou na Síti sítí zastoupeny rovnoměrně, tedy ideální příležitost najít si sexuálního partnera. Pro mnoho lidí (žen zejména) je vzrušující představa prožít nezapomenutelný sexuální zažitek s někým naprosto cizím. Mraky lidí této představě propadlo a na sex chatu žijí tyto fantazie a plní si své tajné erotické sny.
Spousty lidí také internet používá jako snadný způsob jak rychle najít nového partnera na sex. Je to největší skupina lidí vyhledávající virtuální sex. Tito lidé potřebují střídat partnery, jeden partner je rychle omrzí a potřebují neustále znovu zažívat vzrušení z nového. Pro tyto lidi je virtuální sex na live chatu ideálním řešením. Zaplatí si modelku, která ví co má dělat, nikdo se na nic neptá a další den to samé s jinou...
Mezi návštěvníky erotických videochatů patří i manželské nebo milenecké páry, které jsou již spolu dlouhou dobu a hledají v intimním životě nový náboj. Společné sledování přináší do vztahu nové vzrušení, aniž by jeden z partnerů mohl o druhém pochybovat. Stále častěji odloučené páry sex přes webkameru provozují jako kompenzaci reálného sexu.
Samostatnou kapitolou jsou pak lidé na druhé straně videochatu - webcam modelky, modelové a milenecké páry. Pro většinu snadný zdroj peněz, pro některé nymfomanky a erotomany závislé na masturbaci nebo sexu i příležitost jak se živit tím, co je baví a co by stejně dělali pro své potěšení.
Já jsem začala na Jasmímu pracovat spíš z nudy než cokoliv jinýho. Ve svým sexuálním životě jsem hledala něco novýho a být každej den děvkou pro několik chlapů mě hodně rajcovalo, nicméně rozum ani svědomí mi nedovolili zaklepat u dveří opravdovýho Nightklubu. Na Livejasmin používám oboustrannej videochat, takže nejen klient vidí mně, ale i já jejho a tak i já si příjdu na svý.. navíc ve výsledku za pěkný $$$ :-) Zdroj

Výhody online sexu

Zaprvé je to bezpečnost spojená s anonymitou. Fakt, že když online partner nebude chtít, nikdo se ve skutečnosti nedozví jeho skutečné jméno, rodinný status ani místo kde se nachází je pro mnoho lidí uvolňující a osvobozující. Virtuální vztah tak může nechat zajít kam až chce a jednoduše ho pak ukončit odhlášením. Žádné snubní prstýnky, hypotéky, děti a podobně.
Snadná změna vlastní identity. Člověk na livechatu velmi snadno může změnit svou osobnost. Jednou může před partnerem být silně dominantní, před jiným pak naopak submisivní, podle momentální nálady. A jelikož člověk na druhé straně svého partnera ve skutečnosti nezná, ochotně s ním tuto hru hraje.
Vzrušující malé tajemství. Nikdo jiný nemá tušení, co člověk dělá a s kým to dělá. Věnováním se sexu online, člověk dává zapomenout na svůj sociální status a sobecky si užívá sebe sama, což je občas taky třeba.
Splnění erotických snů. Hodně lidí v sexu touží po něčem, o čemž se stydí svému partnerovi říct a dál o tom jen sní. Spousta mužů i žen chodí na erotický video chat za těmito nenaplněnými sny, které si netroufnou žádat po svém opravdovém partnerovi.
Únik z reality. Pro velký počet lidí je erotický livechat snadný ventil po náročném dni v práci, kde konečně mohou dokonale zapomenout na stres a starosti a nechat o sebe bez zbytečných řečí pečovat. Online sex a uvolnění sexuálního napětí za peníze bez zdržování a dalších móresů je to, co dokáže těžce pracujícího člověka rychle dostat do pohody, mnohdy rychleji než skutečný sexuální partner se svými nároky a potřebami.

Co vy na to?

Jaké jsou vaše zkušenosti se sexem online? Máte už nějaké nebo vás tato možnost zatím jen láká? Nebo naopak neláká vůbec? A lze podle vás považovat sex přes net s někým cizím za nevěru?
 

26 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 jakub jakub | E-mail | 8. října 2014 v 18:35 | Reagovat

nezavazni sex

2 Andre Andre | 9. října 2014 v 10:08 | Reagovat

Osobně jsem to ještě nezkoušel, ale pro mě je livechat jen další formou porna.

3 Vohen Vohen | 9. října 2014 v 12:49 | Reagovat

[2]: Nesouhlasim s tebou1¨...Sex pres webku obcas provozuju a je to uplne neco jinyho. Se samohanou u porna nesrovnatelny.

Tak predne potrebujes k tomu partnera, kterej pristoupi na stejnou vlnu a kterej na tebe reaguje, je jedno, ze je na jinym miste a ze k sobe fyzicky nemuzete. Uz tento fakt imho znamena, ze oznaceni "Virtualni sex" je pro tuto cinnost trefnej a vypovida, ze to nelze srovnavat s normalni onanii...

4 Lucyla Lucyla | 9. října 2014 v 15:49 | Reagovat

Stejně jako u mnoha dalších otázek na tuto otázku neexistuje jednoduchá odpověď. Otázka online nevěry není černobílá. Existuje jen osobní pohled na věc.

Pro mě osobně to nevěra je. Jakýkoliv zpusob flirtu, jedno zda emailem, ústně, online... který směřuje k něčemu víc je nevěrou ve stávajícím vztahu.

Mně pomůže odpovědět sama sobě na otazku: "Zranilo by mě to, kdyby stejnou věc dělal můj partner?"

Pouze můj názor...

5 Vagina Vagina | 13. října 2014 v 14:36 | Reagovat

Já jsem naprosto přesvědčena, že sex online mimo vztah nevěra je. Je to sdílení vlastního těla, libida a sexuálního potěšení s jinou osobou, nikoliv jen s jejím obrazem nebo videem jak tomu je v případě sebeuspokojování nad pornem nebo magazínem. Jde o oboustranný zážitek a v člověku na druhé straně prožité sexuální zážitky navždy zůstanou a už mu je nikdo nikdy nesebere. Pokud člověk podvádí, degraduje a znesvěcuje vyjímečnost partnerského milování, partnerské lásky a oddanosti. Pro podvedeného partnera, který vás miluje, je to pak naprosto zdrcující zjištění. Sdílíte část své intimiti s někým jiným a naopak, někdo vám sdílí svá intimní tajemství...
Je to podvádění, ja říká Vohen, protože na rozdíl od sledování porna nebo časopisů, je u i sexu online potřeba spojení s druhým člověkem, jako u klasické nevěry.

6 pete1990 pete1990 | 13. října 2014 v 15:35 | Reagovat

zivy maso je zivy maso!!

nikdy jsem to pres net ještě nedelal a ani me to nenapadlo... az ted po precteni tohoto clanku a komentaru mam chut to vyzkouset.. O:-)

7 Her. Karel Her. Karel | E-mail | 13. října 2014 v 15:36 | Reagovat

to ako čo sex po internetu ?? to jako strkáš pero do W-Lan a tak naopak...
ne výmže to je přes vebku ale ... není nad mradčku na živo

8 Jaro Jaro | 14. října 2014 v 10:14 | Reagovat

[7]: Se sexem přes webku mám zkušenosti. Sex přes net není špatnej, je to uplně nová a jiná zkušenost. I když strkáš péro do pičky, vzrušení ze sexu stejna vzniká ve tvé hlavě a stejný pocity lze nasimulovat, když si s tebou honí kočka po webce a ty si ve výsledku taky jen honíš. Prostě je to vzrušující a novej zážitek, těžko někomu zprostředkovat, musíš sám prožít

9 masker masker | 16. října 2014 v 11:19 | Reagovat

Záleží na tom s kým. Jestli provozuješ sex přes webku mimo stávající vztah, nevěra to podle mě je určitě!

10 JB JB | 16. října 2014 v 12:15 | Reagovat

Ujasníme si pojmy. Sex je kopulace. Přes webkameru je možná maximálně společná onanie.

11 masker masker | 16. října 2014 v 12:19 | Reagovat

Je jedno jak se tomu "aktu" bude říkat - společná onanie nebo virtuální sex. Podstatný je, že je k tomu vždy potřeba 2 a je úplně jedno, že fyzicky na sebe nemůžou. Je to úplně odlišná zkušenost, než když si honíš prut nad pornem... IMHO to sex je a tím pádem i nevěra.

12 Vlasta Vlasta | 16. října 2014 v 13:44 | Reagovat

Zdravím vespolek. Doma máme společný počítač a já jsem zjistila, že manžel chodí na porno stránky a praktikuje virtuální sex s jinými ženami. Když jsem ho požádala o vysvětlení, nechápal důvod mého zděšení. Řekl, že sex online je nevinný způsob, jak relaxovat bez porušení manželského slibu.. Jsme spolu už 10 let. Takže asi tak...

13 Sasy Sasy | 16. října 2014 v 14:06 | Reagovat

nedovedu si predstavit sex pres net, sex je vzajemna interakce jinymi smysly, nez slovem a pismem :-)

14 Sarka Sarka | 16. října 2014 v 14:32 | Reagovat

[12]: Myslím, že cybersex lze považovat za cizoložství. Pár by měl být mezi sebou především upřímný a snažit se o svých sexuálních touhách a fantaziích vzájemně mluvit, než jejich naplnění hledat u někoho jiného (online). Pokud je muž nešťastný a hledá štěstí na internetu, mohl by tam za chvíli podle stejné logiky hledat vše, třeba i rodinné štěstí atp.

15 Elviz Elviz | 16. října 2014 v 22:15 | Reagovat

[10]: Kazdy to bere jinak. Ten co rika: zeby mu to nevadilo. Sam vi ze to tak neni. Me by to vadilo. Proto tuhle vec povazuji za neveru. Vyhledava jineho kluka na sex i kdyz to neni v realu

16 Dvaadvacet22 Dvaadvacet22 | 16. října 2014 v 22:22 | Reagovat

Sex pres net je nevera!! Myslete trochu kriste pane, pokud milujete toho druheho tak proc vyhledavat takoveto kraviny. Jaaaj kde to zijeme kurva

17 Olda Olda | 22. října 2014 v 12:17 | Reagovat

Je to podvádění pokud to váš partner neví a nedal vám k tomu předem svolení.
Myslím, že je to taková "brána" k fyzické nevěře dle hesla vše souvisí se vším. Pokud vám porno nestačí a začnete si tak s online sexem přes webkameru, jak to asi pude pokračovat, když vás omrzí online sex.....??

18 Rambo Rambo | 23. října 2014 v 14:49 | Reagovat

na toto tema jsem cetl peknej clanek na http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/255370-virtualni-vztahy-lze-povazovat-za-neveru.html

"Pokud partner na virtuální nevěru přijde, bere ji stejně, jako by se jednalo o nevěru skutečnou. Virtuální nevěra má většinou všechny atributy obyčejné nevěry, včetně sexu s někým jiným"

HOWG.

19 annm annm | 23. října 2014 v 15:54 | Reagovat

[12]:Sama s sexem po internetu zkušenost nemám, ale mám-li říct svůj názor, tak ja toto za nevěru nepovažuju. Tvůj manžel byl jen nadrženej a sám doma.. buď ráda, že to dopadlo jen takhle, jiní chlapi mají milenky a připadá jim to jako normalní!!

20 O.Ilona O.Ilona | 23. října 2014 v 16:16 | Reagovat

Ahoj, můj muž je mi právě virtuálně nevěrnej a tak o této situaci hledám ňáký informace. Je mi nevěrný s kolegyní z práce a mně je z toho docela ouzko ;-( Přišla jsem mu na to zakázaným způobem, který je hodně velké porušení soukromí a tak se s tím snažím vypořáda sama;-(. Přemýšlím, zda si vůbec dokáže představit, jak to bolí a může ublížovat. Doma tvrdí, že je vše v pořádku a i sex probíhá normálně a říká, že je spokojenej...  Pořád je to jen ve virtuální rovině, tak se snažím držet a myslím na rodinu... ale až mi bouchnou saze, bude to vážně masakr, nejspíš poletí z domu a možná i balkonem. Takže na otázku odpovídám, že já virtuální flirt z vlastní zkušenosti za nevěru považuju a dokážete si asi představit jak trpím a jak to dokáže bolet... ;-/

21 Fluffy pet Fluffy pet | 27. října 2014 v 9:39 | Reagovat

Sama s takovým sexem zkušenosti nemám žádné a nijak ho neodsuzuji, ale když mám odovědět na otázku, zda je to nevěra nebo ne, odpovídám určitě ANO. Dívání se na porno je čisté voyeurství, zde se jedinec nijak nezapojuje a dohromady o nic nejde. U online sexu je situace zcela jiná, zde musíš zapojit svou fantazii, erotickou kreativitu a všechny myšlenky směřují k tvému virtuálnímu partnerovi, kterého jen tak nevypustíš ani když ti naplní tvé touhy. Když je člověk doma spokojený, k tomuto nedochazí... Nicméně zdařilý virtuální sex nezaručuje, že to bude krásné i ve skutečnosti. Zadaní si tak mohou hodně zkomplikovat život.

22 Dina Dina | 27. října 2014 v 13:09 | Reagovat

Jakékoliv forma sexu je něco, co jsem ochotná prožívat jen se stálým partnerem. Nevěru takového druhu bych manželovi netolerovala a ani bych se jí nechtěla dopouštět. S přítelem si občas erotické sms píšeme, když je na služební cestě, ale to je vše.

23 petr petr | E-mail | 18. srpna 2016 v 20:39 | Reagovat

chci divoký srx

24 petr petr | E-mail | 18. srpna 2016 v 20:41 | Reagovat

chci divoký sex

25 Petr Petr | 22. října 2016 v 16:00 | Reagovat

Ahoj petr dáme sex potelefonu stačí prozvonit 602 816 679 a zavolsm

26 Petr Petr | 22. října 2016 v 16:01 | Reagovat

Na dinnu

27 MaikelU MaikelU | E-mail | 16. ledna 2017 v 22:16 | Reagovat

I found this page on 19th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

28 vojta vojta | E-mail | 25. ledna 2017 v 22:15 | Reagovat

chci si najit babu

29 LarryUsalm LarryUsalm | E-mail | Web | 13. května 2017 v 6:12 | Reagovat

join the new social <a href=http://onlinecasinos-x.com>casino</a> guide

30 ka4a ka4a | Web | 12. října 2017 v 9:16 | Reagovat

Taky jsem jeden našla. Erotický chat zdarma.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama